نمایندگی تعمیرات سامسونگ

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

 امنیت پرینتر شبکه سامسونگ از چه روش‌هایی انجام می‌شود؟ پرینتر سامسونگ اداری اغلب به عنوان دروازه بالقوه ای برای هکرها برای سرقت اطلاعات محرمانه سازمان شما نادیده گرفته می شوند. چه طور ممکنه؟ پرینتر سامسونگ آفیس معمولاً دارای هارد دیسک، سیستم عامل، حافظه و قابلیت اتصال به شبکه هستند – درست مانند هر رایانه دیگری در کسب و کار شما. یک هکر می تواند از پرینتر سامسونگ شما به عنوان یک درب پشتی برای دسترسی به شبکه شما استفاده کند. آیا برای یک حمله سایبری احتمالی پرینتر سامسونگ آماده هستید؟

 امنیت پرینتر شبکه سامسونگ
امنیت پرینتر شبکه سامسونگ

هکرها و تهدید امنیت دستگاه دلیل نیاز به امنیت پرینتر شبکه سامسونگ

علاوه بر هکرها، ممکن است تهدیدات داخلی در کمین سازمان شما نیز وجود داشته باشد. به عنوان مثال، کارمندان می توانند آگاهانه یا ناآگاهانه صفحات بیشتری از کار چاپ خود را انتخاب کنند. در بسیاری از سازمان ها معمول است که کارهای چاپی روی یک پرینتر سامسونگ مشترک جمع شوند. برخی از آن اطلاعات چاپ شده ممکن است محرمانه باشد.

و آیا دیگران را در نظر گرفته اید که ممکن است از سازمان شما بازدید کنند؟ اسناد محرمانه باقی مانده روی پرینتر سامسونگها به طور بالقوه با چشمان ناخواسته قابل مشاهده است.

به منظور محافظت بهتر از ناوگان پرینتر سامسونگ خود در برابر حملات سایبری و نقض داده ها، این هفت بهترین روش امنیتی پرینتر سامسونگ شبکه را در نظر بگیرید:

  • شبکه را ایمن کنید
  • ماشین های خود را ایمن کنید
  • به روز شوید
  • پیاده سازی Image Overwrite
  • کنترل دسترسی
  • برای ایجاد یک طرح امنیتی چاپ با سهامداران همکاری کنید
  • طرحی را برای نظارت مستمر بر امنیت محیط چاپی خود اجرا کنید
این مطلب را از دست ندهید   مشکلات پرینت اسپولر

شبکه را ایمن کنید

اغلب اوقات، کسب‌وکارها ممکن است دستگاه‌های چاپی بیشتری از آنچه که تصور می‌کنند به شبکه خود متصل کنند. ترافیک شبکه باید با IPSec و 802.1x ایمن شود. علاوه بر این، کاربران باید با استفاده از رمز عبوری مانند پین یا نشان امنیتی احراز هویت شوند.

چگونه می‌توان از تاری پرینتر جلوگیری کرد؟ برای پاسخ به این سوال پیشنهاد میکنیم مقاله « 7 رفع سریع تاری پرینتر سامسونگ » را مطالعه کنید.

ماشین های خود را ایمن کنید

مهم است که دستگاه های چاپ را در مناطقی که در ساعات خاموشی قابل نظارت و قفل هستند، ایمن کنید. و مطمئن شوید که رمزهای عبور پیش فرض را تغییر دهید، پروتکل چاپ اینترنتی را خاموش کنید و هنگام دسترسی به کنترل پنل ها از اتصال رمزگذاری شده استفاده کنید.

امنیت پرینتر شبکه سامسونگ
امنیت پرینتر شبکه سامسونگ

به روز شوید

به‌روزرسانی‌های میان‌افزار و درایور ویژگی‌های امنیتی جدید یا بهبود یافته‌ای را ارائه می‌کنند و حفره‌های امنیتی شناخته شده و سایر مشکلات را اصلاح می‌کنند. مطمئن شوید که دستگاه های شما به روز نگه داشته می شوند. دانلود و تست سیستم عامل، قبل از استقرار پیشنهاد می شود.

پیاده سازی Image Overwrite یکی از روش های امنیت پرینتر شبکه سامسونگ

داده های ذخیره شده روی هارد دیسک باید رمزگذاری شوند. بعداً، هنگام دور انداختن دستگاه، به یاد داشته باشید که قبل از دور انداختن، پاک کردن سطح وزارت دفاع را انجام دهید.

کنترل دسترسی در امنیت پرینتر شبکه سامسونگ

شما باید بدانید چه کسی از کدام یک از دستگاه های چاپ شما استفاده می کند و چه زمانی از آنها استفاده می شود. این کار را می توان با پرینتر سامسونگ محافظ رمز عبور از طریق استفاده از کلیدهای کارت، دستگاه های تلفن همراه یا کدهای پین انجام داد تا کارهای چاپ را تا زمانی که کاربر مجاز قفل دستگاه را باز نکند، نگه دارد و از سرقت سند یا مشاهده ناخواسته جلوگیری شود. احراز هویت کاربر کلیدی است. این بهترین روش اغلب نادیده گرفته می شود، اما در صورت نقض داده ها، می تواند اطلاعات مهمی را ارائه دهد که ممکن است به ردیابی منبع نقض داده ها و جلوگیری از آسیب های اضافی کمک کند.

این مطلب را از دست ندهید   تضمین چاپ موبایلی ایمن در شرکت با پرینتر سامسونگ

برای ایجاد یک طرح امنیتی چاپ با سهامداران همکاری کنید

این طرح باید رویه‌های امنیتی چاپ استانداردی را برای همه پرینتر سامسونگها و سخت‌افزارهای ناوگان شما ایجاد کند. مطمئن شوید که بهترین روش‌ها را برای کارمندان و استفاده از پرینتر سامسونگ آن‌ها، اقداماتی که در صورت نقض امنیتی باید انجام دهید و نحوه بازیابی اطلاعات از دست رفته را شامل می‌شود.

امنیت پرینتر شبکه سامسونگ
امنیت پرینتر شبکه سامسونگ

طرحی را برای نظارت مستمر بر امنیت محیط چاپی خود اجرا کنید

پس از اجرای طرح امنیتی چاپ، نظارت مستمر و ممیزی محیط چاپ بسیار مهم است. ممیزی های سه ماهه یا ماهانه برای ایمن نگه داشتن کسب و کار شما در برابر نقض های امنیتی توصیه می شود. نظارت و ممیزی مستمر ممکن است توسط کارکنان فناوری اطلاعات شما در داخل انجام شود یا از طریق ارائه دهنده خدمات چاپ مدیریت شده (MPS) قرارداد ببندید.

سرویس چاپ مدیریت شده چیست

کار با یک ارائه دهنده MPS می تواند برای سازمان ها در هر اندازه مفید باشد. یک شریک قابل اعتماد MPS می تواند شما را در کل فرآیند از انجام تجزیه و تحلیل نیازها تا ایجاد یک طرح امنیتی چاپ و نظارت بر امنیت محیط چاپ شما راهنمایی کند. علاوه بر این، یک شریک MPS می‌تواند با ارائه تونر یا جوهر به‌موقع، تجزیه و تحلیل بی‌درنگ استفاده از پرینتر سامسونگ شما، آزاد کردن زمان ارزشمند تیم فناوری اطلاعات و موارد دیگر، آرامش خاطر را برای شما و سازمانتان کاهش دهد و سردرد را کاهش دهد. !

منتظر نباشید تا اتفاقی در سازمان شما بیفتد. پیشگیرانه عمل کنید و امنیت پرینتر سامسونگ را قبل از رخنه کردن داده ها برطرف کنید. با بارگیری نسخه رایگان خود از راهنمای سریع امنیت چاپ، همین امروز شروع کنید.

این مطلب را از دست ندهید   3 نوع پرینتر سامسونگ

امیدوارم این بهترین شیوه ها به کسب و کار شما در مسیر امنیت بهتر پرینتر سامسونگ کمک کند. اگر می‌خواهید بیشتر بدانید، با کارشناسان امنیت چاپ در شرکت گوردون فلش تماس بگیرید.

0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 11 =