نمایندگی تعمیرات سامسونگ

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

انتقال و جابجایی دستگاه کپی را چگونه انجام دهیم؟

اگر قصد دارید به زودی به یک فضای اداری جدید منتقل شوید، به احتمال زیاد دستگاه کپی یکی از اجزای اصلی برای جابه جایی خواهد بود. از لحاظ تئوری تنها مشکل در انتقال یک دستگاه کپی، فقط سنگین بودن آن می باشد.

اما در ادامه چند نکته و ترفند را معرفی می کنیم که باید هنگام جابه جایی دستگاه کپی، به خاطر بسپارید.

مراحل انتقال و جابجایی دستگاه کپی

دستگاه کپی خود را آماده کنید

این موضوع مهم است که دستگاه کپی خود را برای جابه جایی آماده کنید. چراکه برای انتقال بعضی از دستگاه های کپی، لازم است تا بخش های خاصی مانند درام را جدا کرده یا حتی سیستم نوری (optic system) آن را قفل کنید. همچنین ممکن است بخواهید هر سینی خارجی را به صورت جداگانه برداشته و منتقل کنید. به دلیل این موارد پیشنهاد می کنیم تا اطلاعات محصول را به دقت بررسی کرده و ببینید که آیا نکته خاصی برای انتقال آن دستگاه وجود دارد یا خیر.

به یاد داشته باشید که قطعات متحرک و مواد شیمیایی داخل دستگاه وجود دارد

دستگاه کپی مملوء از مواد شیمیایی و قطعات متحرک می باشد. اگرچه ریختن مواد شیمیایی به بیرون تقریبا اتفاقی بعید است، اما امکان دارد که این مواد در داخل خود دستگاه نشت کرده و سایر قطعات را آلوده کند. مواد شیمیایی نباید زیاد توزیع شود.

هرگز دستگاه کپی را به پهلو یا جلو و عقب قرار ندهید

این کار به قطعات داخلی آسیب رسانده و همانطور که گفتیم، باعث نشت مواد شیمیایی داخلی دستگاه و ایجاد اختلال می شود.

این مطلب را از دست ندهید   آموزش نصب درایور پرینتر در ویندوز و مک

از یک متخصص کمک بگیرید

شاید کمک گرفتن از یک شرکت حرفه‌ای برای جابه جایی دستگاه کپی‌تان ایده خوبی باشد. در واقع باید مطمئن شوید که مجموعه مد نظر قابلیت های لازم برای جابه جایی دستگاه مانند محافظ های لازم و یک وسیله حمل و نقل را داشته باشد.

صبور بودن

این موضوع یک مسئله بسیار مهم است. زیرا دستگاه های فتوکپی گران بوده و در این میان وقت شما نیز در حال گرفته شدن است. بنابراین بهتر است کمی بیشتر وقت گذاشته و مطمئن شوید که دستگاه کپی بدون هیچ مشکلی به مقصد جدید برسد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 6 =