نمایندگی تعمیرات سامسونگ

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

مزایای پرینتر لیزری نسبت به پرینتر جوهر افشان

پرینترهای لیزری به جوهر نیازی ندارند و از تونر استفاده می کنند که از ذرات پلاستیک و آهن تشکیل شده و توسط رول های حرارتی خاص که فیوزینگ نام دارد بر روی کاغذ ذوب می شوند. با یک پرینتر لیزری، شما می توانید به تعطیلات بروید و خیالتان راحت باشد که وقتی بر می گردید، پرینتر شما آماده کار کردن می باشد و نیاز نخواهید داشت که یک ست کارتریج جدید بخرید زیرا اآنها در طول این مدت خشک نشده اند.

پرینترهای لیزری هزینه چاپ پایین تری نسبت به پرینترهای جوهر افشان دارند

پرینترهای لیزری برای کار کردن خیلی ارزان تر هستند نسبت به جوهر افشان ها و واقعیتی که وجود دارد این است که مشتریان معمولا بدون دانستن اینکه پرینترهای جوهر افشان هزینه جوهر بالایی دارند، اقدام به خرید آنها می کنند. پرینترهای لیزری ممکن است که هزینه بیشتری در ابتدا داشته باشند اما هزینه چاپ هر صفحه کاغذ یک دهم پرینترهای جوهر افشان می باشد.

پرینترهای لیزری هزینه چاپ پایین تری نسبت به پرینترهای جوهر افشان دارند

آیا تا به حال برایتان پیش آمده که وقتی کاغذ خیس می شود، جوهر آن بر روی صفحه پخش شود؟ این مورد برای کاغذهای چاپ شده توسط پرینترهای لیزری اتفاق نمی افتد زیرا ذرات پلاستیکی تونر بر روی کاغذ ذوب می شود و کاملا ضد آب هست. همچنین کیفیت چاپ در پرینترهای لیزری بهتر می باشد و می توانید تفاوت را احساس کنید. آیا تا به حال توجه کرده اید که نامه ای که از پزشک ویا دفتر وکیل تان می گیرید، چقدر زیبا است؟ دلیل آن این است که پرینترهای لیزری برای چاپ نامه ها بطور حرفه ای، استاندارد می باشند.

این مطلب را از دست ندهید   سمی یا مضر بودن تونر پرینتر برای انسان

به خاطر داشته باشید که دوام مواد مصرفی کارتریج پرینترهای لیزری (تونر) زیاد می باشد و بطور معمول قادر به چاپ هزار برگه توسط کارتریج هستند. همچنین مدل های بزرگتر پرینتر می توانند با یک کارتریج و هزینه کم هر کاغذ چاپ کنند و از این پرینترها می توان انتظار چاپی عالی با قیمتی منطقی را داشت.

0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 12 =