نمایندگی تعمیرات سامسونگ

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

قابلیت پرینترهای لیزری سامسونگ چیست ؟

تنها با فشردن یک دکمه می توانید در مصرف تونر، کاغذ و انرژی صرفه جویی نمائید. بدین ترتیب بدون از دست دادن زمان برای انجام تنظیمات دستی، می توانید فایل های خود را چاپ کنید. فشار یک دکمه برای تحقق این موضوع کافیست، با امکام Easy Eco Drive شما قادر خواهید بود تا قبل از چاپ، اسناد و فایل های خود را ملاحظه کرده و انواع تنظیمات مد نظر خود را اعمال کنید. به عنوان مثال چاپ ۲ یا ۴ صفحه در “یک صفحه” با هدف صرفه جویی در مصرف کاغذ و یا کاهش مصرف تونر تا ۲۰ درصد.

تکنولوژی NFC

شرکت سامسونگ به وسیله تکنولوژی NFC به کاربران دستگاه های خود در سری های ۲۰۷۰w/۲۰۲۰w و ۱۸۱۰w این امکان را می دهد که تنها با یک اشاره، اسناد خود را با کیفیت بالا و مطلوب و با حفظ امنیت آنها از طریق گوشی های هوشمند بر روی دستگاه چاپگر ارسال نمایند. در این تکنولوژی، چاپگر و تلفن همراه بدون نیاز به access point به یکدیگر اتصال پیدا کرده و از همین طریق امکان چاپ، کپی و فکس برای کاربر فراهم می شود.

تکنولوژی WiFi Direct

یکی از ویژگی های بارز در پرینترهای لیزری سامسونگ، اتصال از طریق سیستم WiFi Direct می باشد. به این معنی که دستگاه های پرینتر سامسونگ بدون نیاز به Access Point می توانند به لپ تاپ، تبلت و یا گوشی همراه شما متصل شوند و از این طریق و با استفاده از نرم افزار Mobile Print کلیه کارهای چاپ، اسکن و فکس را انجام دهند.

این مطلب را از دست ندهید   آموزش تعمیر پرینتر سامسونگ

مشاهده نتیجه صرفه جویی

قابلیت Result Simulator، نتیجه حاصل از کاهش میزان تولید دی اکسید کربن،

مصرف انرژی الکتریکی و میزان کاغذ مصرفی را با تنظیمات انتخابی شما نمایش خواهد داد.

تغییر وضعیت سریع به حالت Sleep

با کمک دکمه Power/Wakeup شما قادر هستید تا در مصرف انرژی بیشترین صرفه جویی را داشته باشید. فقط با فشردن یک دکمه، دستگاه را به حالت آماده بر می گردانید.

صرفه جویی در هر صفحه

پرینتر مدل SCX-4655HN به ازاء هر صفحه چاپ، میزان هزینه شما را کاهش می دهد. ظرفیت بالا و صرفه جویی در مصرف تونر،

یکی از بهترین سرمایه گذاری های شما خواهد بود که تا کنون تجربه کرده اید.

صرفه جویی در هر صفحه

ظرفیت بالا، یعنی صرفه جویی بیشتر

ظزفیت بالای کارتریج، از این نظر برای شما جذاب خواهد بود که می توانید با کاهش هزینه چاپ به ازاء هر صفحه، بطور میانگین، بیش از ۷ ماه بیشتر از تونر استفاده کنید. این ظرفیت تونر در مقایسه با نزدیکترین رقیب، ۲۰ درصد بیشتر است که تقریبا معادل چاپ ۴۰۰ برگ اضافیست.

ظزفیت بالای کارتریج

با مصرف کمتر تونر، هزینه های خود را کاهش دهید

با انتخاب حالت Save Mod، میزان مصرف تونر به ازاء هر صفحه را کاهش دهید. این موضوع، عمر کارتریج شما را تا ۳۰ درصد افزایش می دهد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 3 =