نمایندگی تعمیرات سامسونگ

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

پیکاپ رولر پرینتر سامسونگ

ابتدا به بررسی ساختار قطعه پیکاپ رولر پرینتر سامسونگ قبل از تعمیر و تعویض آن می پردازیم. پیکاپ رولر پرینتر ( paper pick-up roller) قطعه‌ای است که با توجه به نام خود، دارای وظیفه برداشتن و مکش کاغذ در پرینتر می باشد، که معمولا پیکاپ به شکل بیضی بوده و جزو نخستین مرحله در فرآیند چاپ، بوده و با آن این فرآیند آغاز می شود.

پیکاپ رولر پرینتر، چرخه پلاستیک مانندی می باشد، که وظیفه آن، کشیدن کاغذ به درون پرینتر می باشد، که این کار را توسط پد زیری و با یک مرتبه چرخش انجام می دهد، که به آن، اصطلاحاً درایو کردن می گویند.

وقتی که خرابی و اختلال در  پیکاپ رولر، رخ دهد، پرینتر توانایی کشیدن کاغذهای مورد چاپ را به درون خود نداشته و در نتیجه سبب چاپ نشدن اسناد، می شود. بنابراین هر وقت که کاغذ از سینی اصلا فید نشود و مرتبا خطای گیر کردن کاغذ، به شما اعلام شود، احتمال دارد، که خرابی ناشی از پیکاپ رولر پرینتر سامسونگ بوده و باید لزوما به تعمیر و یا تعویض پیکاپ رولر پرینتر سامسونگ پرداخت.

در صورتی که دارنده پرینترهای سامسونگ، هستید، می توانید، به این مرکز رجوع کرده و در پارت تخصصی تعمیر و تعویض پیکاپ رولر پرینتر سامسونگ، به دریافت سرویس های مورد نیاز خویش بپردازید و در صورتی که شما نمی توانید دستگاه تان را جابجا کرده و به مرکز تعمیرات پرینتر تحویل دهید، می توانید، با استفاده از سیستم سرویس در محل، خدماتی را که نیاز دارید، را از نمایندگی پرینتر سامسونگ دریافت نمایید.

این مطلب را از دست ندهید   آنچه درباره تونر پرینتر نمی دانید

از چه نشانه هایی می توان به خرابی پیکاپ رولر پرینتر سامسونگ پی برد؟

می توان رایج ‌ترین نشانۀ خرابی پیکاپ رولر پرینتر سامسونگ، را چنین دانست، که پس از اینکه پرینتر، روشن می شود، کاغذ‌هایی که در سینی کاغذ پرینتر، وجود دارند، تکان می خورند، این در حالی است، که پرینتر کاغذ مورد نیاز جهت چاپ را نمی تواند، به سمت خود بکشد، با دیدن این نشانه می توان گفت، که پیکاپ پرینتر سامسونگ، خراب شده و به تعویض نیاز دارد.

در عین حال، این اتفاق می تواند، در موارد دیگری نیز رخ دهد، که از آن جمله می توان به وجود یک شی خارجی مثل تکه کاغذ، سوزن منگنه یا سایر قطعات، اشاره کرد، که پرینتر در این حالت، قادر به مکش کاغذ مورد نیاز به داخل چاپگر نبوده و فرآیند چاپ را نمی تواند، انجام دهد.

بنابریان قبل از اینکه به تعویض پیکاپ رولر پرینتر سامسونگ، بپردازید، توصیه می شود، تا مطمئن شوید، که یک جسم خارجی در مسیر مکش کاغذ، وجود ندارد.

سرویس و تعویض پیکاپ رولر پرینتر سامسونگ چگونه است؟

سرویس و تعویض پیکاپ رولر پرینتر سامسونگ فرآیند آسانی بوده و با تخصص و مهارت کمی می توانید، آن را انجام دهید. در صورتی که، گیر کردن های مکرر کاغذ، شما را به این قضیه سوق داده، که وقت سرویس و تمیز کردن پیکاپ رولر پرینتر سامسونگ تان رسیده، با پیاده سازی چند مرحله می توانید خودتان، آن را انجام دهید.

 در صورتی هم که قادر به انجام این مراحل نیستید، می توانید خیلی راحت، به مرکز تعمیرات پرینتر سامسونگ، رجوع کرده و با حضور در قسمت تعمیر و تعویض پیکاپ رولر پرینتر سامسونگ، به دریافت خدمات مرتبط با این قطعه تان، بپردازید.

این مطلب را از دست ندهید   مشخصات فنی پرینتر چندکاره

نحوه سرویس پیکاپ رولر پرینتر سامسونگ

  1. باید پرینتر را از برق جدا کرده و بگذارید دستگاه کاملا سرد شود، بعد کاتریج دستگاه را جهت سهولت کار از آن خارج کنید.

نکته: پیکاپ رولر عموماً دارای دو رنگ آبی و طوسی می باشد و پشت کارتریج قرار دارد.

  1. در این مرحله شما باید به چرخاندن دکمه پیکاپ رولر به سمت جلوی پرینتر بپردازید. بعد از آن، به آرامی به کشیدن پیکاپ رولر، به سمت مستقیم بپردازید.
  2. حالا یک پارچه نخی ساده را به الکل آغشته کنید و به آرامی بر روی پیکاپ رولر کشیده و توسط دستمال نخی تمیز، به تمیز کردن گرد و خاک احتمالی و غبار موجود در پیکاپ پرداخته و بگذارید، تا پیکاپ پرینتر، کامل خشک شود.
  3. بعد پیکاپ رولر را در محل خود، بگذارید و بعد به چرخاندن دکمه به سمت عقب پرینتر بپردازید.
  4. در آخرین مرحله تعمیر پیکاپ رولر پرینتر سامسونگ، باید با جا دادن کاتریج در سر جای خود، به بستن درب پرینتر خود بپردازید.
  5. اکنون می توانید برای استفاده از پرینتر سامسونگ، آن را به برق زده و برای کار استفاده نمایید.

تعمیر پرینتر سامسونگ در نمایندگی سامسونگ

یکی از خدماتی، که در نمایندگی سامسونگ، ارائه می شود، تعمیرات پرینتر سامسونگ می باشد، که کارشناسان این مرکز، دارای تخصص و مهارت لازم و آن هم در بالاترین سطح کیفی، بوده، که به کاربران، خدمات گوناگونی را ارائه می دهند. کارشناسان در امر تعمیرات پرینتر سامسونگ، چیره‌ دست و زبده بوده، که در امر تعمیر پرینتر، از به ‌روزترین امکانات، استفاده می نمایند و به ارائه خدمات پویا و با کیفیت، که جزو دو خصوصیات از خدمات کارشناسان و مهندسان این مجموعه می باشد، پرداخته، که شما با حضور در این مرکز، می توانید، به دریافت تخصصی ‌ترین سرویس ‌های مرتبط با تعمیر و  همچنین بهینه سازی این دستگاه، بپردازید، که یکی از خدمات آنها، در این نمایندگی، تعمیر و تعویض پیکاپ رولر پرینتر سامسونگ، می باشد.

این مطلب را از دست ندهید   مین برد پرینتر
5/5 (1 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 18 =