نمایندگی تعمیرات سامسونگ

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

آشنایی با ویژگی های پرینتر سامسونگ لیزری

پرینتر سامسونگ لیزری تصاویری واضح ، شفاف و مکرر روی مواد مختلف از کاغذ و مقوا گرفته تا صفحات چاپ پلاستیکی و فلزی ایجاد می کنند. پرینتر سامسونگ لیزری کاغذی مشابه دستگاه کپی عمل می کند زیرا نور مناطق خاصی را بر روی درام مغناطیسی می کند و تونر رنگ مغناطیسی را جذب می کند. سپس تونر را به کاغذ منتقل کرده و با یک غلتک داغ سوزانده می شود. تفاوت پرینتر سامسونگ لیزری با دستگاه کپی این است که دستگاه کپی از نور برای بازتاب تصویر از نسخه اصلی به سطح طبل استفاده می کند. یک پرینتر سامسونگ لیزری از یک لیزر کنترل شده توسط کامپیوتر برای نمایش درام در مجموعه ای از نقاط بسیار کوچک و دقیق موقعیت یابی استفاده می کند. هنگامی که درام نمایان می شود ، تونر را برداشته و روی کاغذ منتقل می کند ، سپس ترکیب ذوب می شود.

وضوح

کاغذ تصویربرداری پرینتر سامسونگ لیزری می تواند وضوح مختلفی از 300 نقطه لیزری در هر اینچ (dpi) تا 1200 dpi داشته باشد. لیزر نقاط کوچکتر و کوچکتر را برای افزایش تعداد نقاط در اینچ تولید می کند. کاغذهای تصویربرداری پرینتر سامسونگ لیزری به ندرت دارای رزولوشن بیش از 1200 dpi هستند زیرا ویژگی های فیزیکی تونر را نمی توان به ذرات کوچکتر تقلیل داد.

با افزایش رزولوشن ، صافی و وضوح تصویر چاپ شده نیز افزایش می یابد. نقاط کوچکتر و کوچکتر که در منحنی ها و شیب ها مرتب شده اند منجر به لبه های ناهموار کمتر و تغییرات ظریف تر در صفحه نمایش می شوند. هر چه وضوح تصویر بیشتر باشد ، رنگ خاکستری بیشتری در دسترس است. پرینتر سامسونگ لیزری سیصد dpi می توانند 16 رنگ خاکستری تولید کنند ، در حالی که پرینتر سامسونگ 1200 dpi می توانند 128 رنگ تولید کنند.

این مطلب را از دست ندهید   پیغام خطای Cannot Detect

سرعت

سرعت پرینتر سامسونگ لیزری به ندرت با توانایی مکانیکی انتقال کاغذ محدود می شود. سرعت توسط توانایی لیزر در تصویربرداری از درام برای گذرهای مکرر تعیین می شود. همچنین سرعت پرینتر سامسونگ لیزری تحت تأثیر قدرت محاسباتی موجود برای پردازش و ترجمه تصویر برای لیزر قرار می گیرد. پرینتر سامسونگ لیزری مانند پردازنده و حافظه دسترسی تصادفی (RAM) مانند رایانه ای که برای تولید فایل اصلی استفاده می شود ، دارند. برخی از پرینتر سامسونگ لیزری دارای هارد دیسک برای ذخیره داده ها مانند فایل های فونت و سایر فایل های گرافیکی لازم هستند. همه این عوامل می توانند بر سرعت پرینتر سامسونگ لیزری که برحسب صفحات در دقیقه اندازه گیری می شود ، تأثیر بگذارند. پرینتر سامسونگ لیزری نسبتاً کند ممکن است 12 تا 16 صفحه در دقیقه اجرا شود. سرعت پرینتر سامسونگ لیزری سریعتر می تواند به بیش از 60 صفحه در دقیقه برسد. این دستگاه ها برای تولید گرافیک های سطح بالا مانند آدرس پستی و مکمل های تبلیغاتی استفاده می شوند.

رنگ

پرینتر سامسونگ لیزری رنگی به طور یکسان با پرینتر سامسونگ لیزری سیاه فقط یک استثنا کار می کنند. به جای یک طبل و یک تونر ، پرینتر سامسونگ دارای چهار عدد است: مشکی ، فیروزه ای (آبی روشن) ، سرخابی (قرمز مایل به صورتی) و زرد. این چهار لیزر از چهار طبل تصویر می کند و ورق کاغذ از هر درام جداگانه عبور می کند. هنگامی که هر چهار تونر روی کاغذ قرار می گیرند ، ذوب می شود. پرینتر سامسونگ لیزری رنگی معمولاً فقط با وضوح 1200 dpi تولید می شوند تا رنگ دقیق تولید کنند. همچنین ، پرینتر سامسونگ لیزری رنگی به دلیل پیچیدگی تراز کاغذ برای ثبت دقیق رنگ و چندین عمل لیزر و تونر ، با سرعت نسبتاً کمتری کار می کنند.

این مطلب را از دست ندهید   همه چیز درباره تعمیر داکتر بلید پرینتر

مقالات مرتبط:

ریست پرینتر سامسونگ

0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 15 =