نمایندگی تعمیرات سامسونگ

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

ماشین های اداری چیست؟

شاید اینطور تصور کنید که ماشین های اداری و تجهیزات اداری قابل مبادله هستند. گذشته از همه اینها، هر دوی آنها از ابزارها و مکمل های امور اداری می باشند. درسته؟ اگر چه درست می باشد اما مقداری تفاوت وجود دارد که به درک نحوه طبقه بندی هریک از آنها کمک می کند. به این ترتیب، زمانیکه کسب وکارتان به آنها نیاز دارد، از نحوه جستجوی آنها آگاه هستید.

تعریف دیکشنری کمبریج از ماشین های اداری، تجهیزاتی است که در یک اداره استفاده می شود. برای مثال: تلفن ها، کامپیوترها و انواع پرینتر (پرینتر لیزری، پرینتر جوهر افشان، پرینتر سوزنی، پرینتر حرارتی، پرینتر لیبل زن و پرینتر پرفراژ). یکی از سریعترین بخش های در حال رشد در زمینه ماشین های اداری، بازار تجهیزات الکترونیکی و نوری می باشد. این بازارها، کامپیوتر ها و دیگر ماشین ها را برای محیط کاری پوشش می دهند که متاسفانه این تعریف فقط ایده اینکه این دو مشابه هم هستند را تقویت می کند.

تفاوت نامحسوس بین ماشین های اداری و تجهیزات اداری

از نقطه نظر مکانیکی، تجهیزات تعریف بسیار گسترده تری دارد و اغلب برای ایجاد چیزی (نظیر یک ماشین) می باشند. ماشین ها محصول تکمیل شده ای هستند ویا به عبارت دیگر، ماشین ها محصول جانبی تجهیزاتی هستند که برای ایجاد آنها استفاده می شود.

برای مثال، به احتمال زیاد شما در یک اداره احتیاجی به تجهیزاتی که به احداث دستگاه های کپی و پرینترهای چند کاره و یا دیگر کسب و کارهای ماشین های اداری کمک می کند، نداشته باشید. مگر اینکه تعمیرات ماشین های اداری بخشی از کسب و کارتان باشد.

این مطلب را از دست ندهید   نصب پرینتر در ویندوز 10

برای درک بهتر نحوه طبقه بندی هریک از آنها، باید به دو صورت تصور کنید. ماشین های اداری سیستمی از قطعات متحرک می باشد که می توانند کاری را تکمیل کنند. اگرچه معمولا نیازمند مقداری راهنمایی انسانی می باشند. همچنین ماشین ها برای راه اندازی نیازمند منبع تغذیه هستند. تجهیزات اداری مجموعه ابزاری هستند که توسط یک کارمند برای تکمیل کار استفاده می شود و معمولا توسط برق تغذیه نمی شوند (اگر چه آنها هم می توانند باشند). تصویر زیر مثال هایی از ماشین های اداری و تجهیزات اداری را نشان می دهد.

همانطور که مشاهده می کنید، تفاوت ظریفی در طبقه بندی ها وجود دارد، اما تصویر بالا تمایز واضحی را بین این دو نشان می دهد. به خاط داشته باشید که تمام ماشین ها می توانند طبقه بندی شوند بعنوان تجهیزات، اما تمام تجهیزات نمی توانند طبقه بندی شوند بعنوان ماشین.

بیشتر مراکز فروش ماشین اداری در حال فروش محصولات اداری هستند که بصورت مبادله ای از این نام استفاده کنند، اگرچه در نهایت آنچه در جستجوی آن هستید را پیدا خواهید کرد. ولی دانستن تفاوت می تواند مقداری در زمان جستجوی شما صرفه جویی کند.

پرینتر Xpress M2020W سامسونگ

0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 12 =