نمایندگی تعمیرات سامسونگ

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

تعمیر درام پرینتر سامسونگ

تعمیر درام پرینتر سامسونگ یکی از تخصصی ترین سرویس های مرتبط با پرینتر که با حضور در مرکز تعمیرات سامسونگ قابل دریافت است، سرویس «تعمیر درام پرینتر» است. همانگونه که می دانید یونیت درام، یکی از قطعات اصلی دستگاه پرینتر است که خرابی آن، اختلال عملکرد سایر اجزا دستگاه را در پی خواهد داشت. توصیه می شود در صورت مشاهده خرابی در درام، این بخش از دستگاه سریعاً تعمیر گردد. در غیراینصورت همانگونه که ذکر شد، روند چاپ با اشکال مواجه شده و سایر قطعات پرینتر نیز دچار ایراد می گردند.

در ارتباط با تعمیر درام پرینتر سامسونگ در صورتی که بررسی دستگاه و تست آن کارشناسان ما را به این نتیجه برساند که امکان بهسازی و تعمیر آن وجود ندارد، با کسب اجازه از صاحب دستگاه، اقدامات لازم جهت تعویض درام پرینتر سامسونگ آغاز خواهد شد. در صورت نیاز به تعویض، قطعه موردنظر از انبار واقع در مرکز تعمیر درام پرینتر سامسونگ – با ضمانت اصل و اورجینال بودن- تهیه شده و در روند تعویض بکار خواهد رفت.

درام پرینتر سامسونگ

خرابی های پیش آمده در درام معمولاً به دلیل استهلاک این قطعه و کارکرد بالای آن است. نتیجۀ خرابی های درام معمولا یا چاپ اسنادی است که کیفیت پایینی دارند یا اسنادی است که خطوطی ناخواسته در آنها به چاپ رسیده است. جالب است بدانید که خراش ها و خطوط پیش آمده در درام –که بر اثر استهلاک و کارکرد بالا در درام ایجاد شده‌اند- را می توان با مایع مخصوصی پوشش داده و برطرف کرد. البته این کار نسبتاً هزینه‌بر است و تنها برای درام هایی صرفه اقتصادی دارد که بزرگ هستند. در درام های کوچک معمولاً ترجیح کاربران بجای تعمیر درام پرینتر سامسونگ، تعویض آن است. در هر حال نشانه هایی وجود دارد که با مشاهده آنها می توان اقدامات لازم جهت تعویض یا تعمیر درام پرینتر سامسونگ را آغاز کرد. در بخش بعد، این نشانه ها توصیح داده شده است.

این مطلب را از دست ندهید   پرینتر آفلاین سامسونگ

نشانه های خرابی درام پرینتر سامسونگ

توصیه می شود با مشاهده هر یک از نشانه های زیر نسبت به تعویض یا تعمیر درام پرینتر سامسونگ اقدام نمایید و این کار را به تأخیر نیاندازید. توجه داشته باشید استفاده کردن از درام در وضعیتی که درام مستهلک شده است و کارکرد مناسبی از خود نشان نمی دهد خرابی هد پرینتر و سایر قطعات را در پی خواهد داشت.

بهترین نشانه‌ که می تواند راهنمای ما در رسیدن زمان تعویض و تعمیر درام پرینتر سامسونگ باشد روشن شدن چراغی است که اصلا برای همین کار در دستگاه تعبیه شده است. این چراغ در زمانی که کارتریج دستگاه کاهش یابد روشن می شود. اگر پرینتر شما دارای صفحه دیجیتال باشد، روشن شدن این چراغ همزمان با نمایش یک نوشته و پخش صدا خواهد بود.

موقعیت دیگری که در آن می توان اقدام به تعویض یا تعمیر درام پرینتر سامسونگ کرد، زمانی است که کیفیت چاپ پایین می آید. بعلاوه اگر رنگ جوهر پرینتر شروع به محو شدن کرد و یا در اسناد چاپ شده خطوطی مشاهده شد، می توان درام را تعویض کرد.

نکاتی مهم درباره خرید و تعمیر درام پرینتر سامسونگ

درام یکی از اصلی ترین قطعات دستگاه کپی و پرینتر است که وظیفه انتقال پودر تونر بر روی کاغذ را برعهده دارد. درام دستگاه پرینتر در صورت خرابی امکان تعمیر و تعویض دارد و تشخیص این موضوع نیاز به بررسی آن توسط کارشناسان تعمیر درام پرینتر سامسونگ دارد. در مورد خرید درام باید توجه داشت که حتما درام اصلیِ خودِ دستگاه تهیه و بر روی آن نصب شود. اگر درام دستگاه پرینتر اصلی و اورجینال شرکت سازنده نباشد هم باعث مصرف بالاتر پودر کارتریج و دولوپر و هم باعث افزایش فشار وارد شده به دستگاه می گردد.

این مطلب را از دست ندهید    معرفی اسپولر هنگام چاپ

تفاوت درام دستگاه کپی و پرینتر مربوط به نحوه انتقال تصاویر به درام است. یک درام با کیفیت پرینتر با اینکه ممکن است اندکی گران تر باشد، ولی به دلیل اینکه نیازی به تعویض مکرر درام نخواهد داشت، می تواند در طولانی مدت باعث صرفه جویی در زمان و هزینه خرید مواد مصرفی ماشین های اداری شود. معمولا پس از هر ٣ بار شارژ کارتریج نیاز است تا درام تعویض شود.

0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =